Serwisant (Elektryk)

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy technicznej zajmującej się serwisem oraz instalacją maszyn przemysłowych, posiadającej siedzibę w Bytomiu i działającej na rzecz dużego amerykańskiego koncernu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom

Nr ref. S/144/17

Najważniejsze obowiązki:

instalowanie maszyn w siedzibie firmy klienta,
konserwacje, serwisowanie i naprawy maszyn,
praca mobilna.

Wymagania:

wykształcenie min. średnie z zakresu elektryki, mechatroniki, automatyki lub pokrewne,
umiejętność posługiwania się, odczytywania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych,
znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektromechaniki,
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,
prawo jazdy kat. B,
gotowość do podjęcia pracy mobilnej,
samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów,
motywacja i chęć do pracy.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
ciekawą, dynamiczną pracę w przyjaznej atmosferze,
szkolenia produktowe (również zagraniczne),
atrakcyjne wynagrodzenie,
samochód służbowy oraz pozostałe narzędzia pracy.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: praca@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017